1 2 3 4 5 6

Vítajte v našom Penzióne!

Z histórie...

Sídlime v jednej z najzaujímavejších secesných budov s charakteristickou vežičkou zo začiatku 20. storočia. Nachádza sa na rozhraní ulíc Kragujevackých hrdinov a Sadovej ulice. V dome sídlila stavebná firma Scholz a Materna , neskôr bol známy ako Reihelova vila (podľa starostu Jozefa Reihela, ktorý v nej býval). Neskôr patril Slovenskej pošte a v súčasnosti je vlastníctvom súkromnej firmy.


Po súčasnosť...

Penzión Pri Parku sa nachádza v užšom centre mesta Trenčín, pri Mestskom parku a vlakovej a autobusovej stanici. Dobrá poloha Vám umožňuje navštíviť všetky historické pamiatky. Počínajúc pýchou tohto starodávneho mesta – Trenčianskym hradom Matúša Čáka, na ktorý máte krásny výhľad priamo z penziónu. Pri ďalších prechádzkach mestom budete mať blízko aj k ostatným historickým pamiatkam mesta - Piaristický kostol, Morový stĺp, Mestská veža, Múzeum, Múzeum kolies, Obrazovú galériu M. A. Bazovského. „Na skok“ budete mať aj k zariadeniam pre zábavu či relax. V blízkosti sa nachádza krytá plaváreň a letné kúpalisko, Lesopark Brezina, množstvo kaviarní, reštaurácií, obchodov či bánk. Neďaleko sa nachádza tiež výstavisko Expo Center (Výstavisko TMM).


Ubytovanie:

Kapacita nášho penziónu je 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku (celková kapacita 11 lôžok).
Vlastné parkovisko pre 7 áut priamo pred penziónom. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha), TV (satelitný príjem), telefónom a k dispozícii tiež bezplatné bezdrôtové internetové pripojenie WiFi.
V budove sa nachádza aj zdravotnícke stredisko plastickej a jednodňovej chirurgie.

Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že sa aj Vy zaradíte medzi našich spokojných zákazníkov.